Kapela

Marian Greksa

Marian Greksa

basgitara, spev

Hladinu slovenskej hudobnej scény rozčeril začiatkom 80-tych rokov, kedy s Andrejom Šebanom založili skupinu DEMIKÁT. Získali si obrovskú popularitu a priazeň publika, ale ešte pred nahratím prvej platne sa rozpadli. Na dva roky sa stal spevákom skupiny MODUS. Neskôr založil skupinu GREXABAT, s ktorou natočil 2 albumy, naplnených technicky prepracovaným heavy metalom. Okrem skupiny MODUS MEMORY vystupuje s niekoľkými formáciami, hrajúcimi klubový repertoár cover verzií klasických rockových hitov.

Ivo Petrík

Ivo Petrík

klávesové nástroje, spev

Študoval na Konzervatóriu v Košiciach a Fakulte humanitných vied UMB v Banskej Bystrici. Ako hudobník pôsobil profesionálne v Nemecku a Švajčiarsku. Účinkoval v hudobných zoskupeniach Kabinet, Sonus, Panel, Drink, Danubia, Fervido, HitBand. V súčasnosti zastáva miesto riaditeľa Základnej umeleckej školy v Slovenskej Ľupči.

Peter Gogola

Peter Gogola

bicie nástroje

Okrem bicích hrá na klávesové nástroje a lovecký roh. Tridsať rokov pôsobil v bluesrockovej formácii Voľné združenie nezáväzného charakteru (VZNCH), s ktorou odohral stovky koncertov po celom Slovensku, v Čechách, Poľsku, Maďarsku a Srbsku. V rokoch 2011 – 2015 hral v skupine Diplomatic Immunity spolu s veľvyslancami USA, Izraela, Rumunska a Grécka.

Martin Sabov

Martin Sabov

gitara, spev

Uznávaný skladateľ, aranžér a inštrumentalista, víťaz autorskej súťaže festivalu Bystrické zvony ´95. Od študentských rokov pôsobil v bluesrockovej zostave Voľné združenie nezáväzného charakteru. Nezmazateľne sa zapísal do diskografie worldmusic formácie DRUŽINA, s ktorou nahral 4 albumy (platinová doska za 5 000 ks predaných albumov vianočných kolied).

Hosťujúce speváčky

Lucia Bugalová

Lucia Bugalová

spev

Petra Molnárová

Petra Molnárová

spev